Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-10-12

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance Zastowa , która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie wózek dziecięcy.

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-10-05

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance Łuczyc , która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie  2  krzesełka do biurka szkolnego.

zdjęcie 2 krzesełek do biurka w kolorze rózowym i limonkowym

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-10-04

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance Łuczyc , która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie  ubrania dziecięce.

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-09-08

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance Łuczyc , która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie łóżko dziecięce. Dziękujemy również ZGK Kocmyrzów- Luborzyca  za pomoc w przewiezieniu i rozładowaniu łóżka.

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-09-08

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance  Maciejowic, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie  buciki  dziecięce oraz środki higieniczne.

 Zdjęcie  dzieciecych budzików, 3 pary. zdjęcie artykułów  higienicznych

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-09-02

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance  Łuczyc, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie biurko,  krzesło oraz piękny okrągły dywanik.

 

 

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-09-01

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance  Łuczyc, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie  ubrania  i buty dla dziecka.

PODZIĘKOWANIA.

Data publikacji: 2021-06-22

Zamieszczamy na prośbę Rodziny pana Józefa Mazurkiewicza:

"Pragniemy serdecznie podziękować za wielkie zaangażowanie w poszukiwaniach naszego taty, męża i dziadka Józefa Mazurkiewicza wszystkim mieszkańcom Luborzycy i okolic, policjantom, strażakom OSP oraz wszystkim innym osobom, które w tych trudnych dniach okazały ogromne wsparcie.

 

Z wyrazami wdzięczności Rodzina".

POMOC DLA MIESZKAŃCÓW NOWEJ BIAŁEJ – INFORMACJA MIASTA NOWY TARG

Data publikacji: 2021-06-22

W związku z tragicznym pożarem w dniu 19 czerwca br. w miejscowości Nowa Biała w Gminie Nowy Targ, w odpowiedzi na liczne telefony osób fizycznych, firm i samorządów, podajemy informacje  dla wszystkich, którzy chcą udzielić pomocy poszkodowanym rodzinom:

 

- infolinia dla osób koordynujących pomoc w Urzędzie Nowy Targ – 18 26 32 208,  609 735 701 w godzinach  od 7.00 do 18.00

 

- kontakt poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie Urzędu Gminy Nowy Targ https://docs.google.com/forms/d/1FvDH5n-UCb4kX2112iYAfS7SrjDHuBzuuqg917b2AU8/edit?usp=sharing w celu określenia oferowanej pomocy. Po wypełnieniu formularza prosimy o oczekiwanie na kontakt pracownika Urzędu Gminy Nowy Targ.

Czytaj całość publikacji "POMOC DLA MIESZKAŃCÓW NOWEJ BIAŁEJ – INFORMACJA MIASTA NOWY TARG "

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-06-08

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance Krzysztoforzyc,  która za naszym  pośrednictwem przekazała potrzebującej rodzinie ubrania oraz  pełen kosz  zabawek.

 

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-05-13

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  dziękuje mieszkance Kocmyrzowa za odzież i inne przekazane rzeczy, które z pewnością dobrze posłużą osobom potrzebującym.

 Serdecznie dziękujemy.

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-05-06

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance Kocmyrzowa,  która za naszym  pośrednictwem przekazała potrzebującej rodzinie ubranka dla niemowlaka oraz pełen  kosz  zabawek.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie.

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-05-04

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje Panu Grzegorzowi Korcala z Baranówki , który za pośrednictwem GOPS przekazał potrzebującej rodzinie komplet mebli pokojowych. Pomógł również innej rodzinie wymagającej wsparcia w bezpłatnym dowozie i rozładunku wersalki.

zdjęcie mebli pokojowych

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2021-05-04

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje  mieszkance z Sulechowa, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie  wersalkę.  

zdjęcie wersalkizdjęcie wersalki

PODZIĘKOWANIE

Data publikacji: 2021-04-26

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy składa serdeczne podziękowania  dla właściciela firmy „ Instalacje Sanitarne” Pana Rafała Kryus, za nieodpłatne zainstalowanie  kuchenki gazowej  rodzinie  znajdującej  się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc.

PODZIĘKOWANIA.

Data publikacji: 2021-04-22

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkańce  Wysiołka Luborzyckiego, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie ubrania.

PODZIĘKOWANIA.

Data publikacji: 2021-04-20

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy składa serdeczne podziękowania  dla właściciela firmy „ Instalacje Sanitarne” Pana Rafała Kryus, który nieodpłatnie zainstalował piec gazowy podopiecznej naszego ośrodka.

Serdecznie dziękujemy.

PODZIĘKOWANIA

Data publikacji: 2021-04-14

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkańce  Wysiołka Luborzyckiego, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie komplet mebli pokojowych oraz  dwa łóżka.

Meblościanka. Łożko

PODZIĘKOWANIE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MACIEJOWICACH.

Data publikacji: 2021-03-29

 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy składa serdeczne podziękowania dla  uczniów i ich rodziców oraz grona pedagogicznego  Szkoły Podstawowej w Maciejowicach  za przeprowadzenie w tym trudnym  czasie  epidemii  po raz kolejny akcji pt. „ HERBATKA DLA SENIORA” .

Pięknie zapakowane przez Państwa herbaty wraz z dołączonymi świątecznymi kartkami z życzeniami   w najbliższych dniach trafią do borykających się z różnorakimi trudnościami seniorów mieszkających w naszej Gminie.

Paczki z herbatami. Paczki z herbatamiPaczki z herbatami

APEL O BEZPŁATNE PRZEKAZANIE WÓZKA INWALIDZKIEGO DLA OSOBY DOROSŁEJ

Data publikacji: 2021-03-18

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie – Luborzycy zwraca się z prośbą o bezpłatne przekazanie wózka inwalidzkiego dla  znajdującego się w trudnej sytuacji materialnej mieszkańca naszej gminy, podopiecznego tut. Ośrodka.

Jeśli ktoś z Państwa posiada  niepotrzebny wózek inwalidzki i chciałby go nieodpłatnie  przekazać osobie potrzebującej, prosimy o kontakt z pracownikami socjalnymi GOPS pod numerem tel. 12 387 11 10.

PODZIĘKOWANIE.

Data publikacji: 2022-03-02

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkance Rawałowic, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie  ubrania.

PODZIĘKOWANIE

Data publikacji: 2021-02-04

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje Pani Justynie z Łuczyc, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie komplet mebli dla dziecka.

123567

PODZIĘKOWANIA DLA MIESZKAŃCA GMINY

Data publikacji: 2020-12-23

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy składa serdeczne podziękowania dla Pana Leszka Knafel za przekazane bardzo dużej  świątecznej  paczki dla rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji bytowej i materialnej. Obdarowani wyrazili wdzięczność  i wzruszenie za okazaną pomoc.

Stroik świateczny

PODZIĘKOWANIA ZA DOBROCZYNNOŚĆ

Data publikacji: 2020-12-23

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej składa serdeczne podziękowanie Oliwii Tłustowskiej- Lis i Łukaszowi Lis z Dojazdowa, za przekazanie trzech paczek pełnych słodyczy, kosmetyków i zabawek dla trójki rodzeństwa znajdującego się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej.

bukiet

PODZIĘKOWANIE DLA PANI SOŁTYS DOROTY ADAMCZYK

Data publikacji: 2020-12-23

Stowarzyszenie Gmina Aktywna + oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy składają serdeczne podziękowania Pani sołtys Dorocie Adamczyk za użyczenie zaplecza kuchennego w budynku CKiP w Baranówce, które posłużyło jako baza dla wszystkich działań związanych z realizacją pomocy świątecznej w ramach projektu pt. „Międzypokoleniowa wieczerza  wigilijna”.

bukiet

PODZIĘKOWANIE DLA STOWARZYSZENIA „PIĘKNE ANIOŁY”

Data publikacji: 2020-12-23

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej składa serdeczne podziękowanie Stowarzyszeniu „Piękne Anioły”, które przekazało piękne paczki świąteczne dla potrzebujących pomocy dzieci z naszej gminy.

bukiet

DRODZY OFIARODAWCY

Data publikacji: 2020-12-22

Wraz z najlepszymi życzeniami świątecznymi i noworocznymi,

życzymy Wam,  aby  w Święta Bożego Narodzenia  oraz w Nowym Roku 2021 dobro,

które przekazaliście  potrzebującym  wróciło do Was  ze zdwojoną siłą.

choinka

PODZIĘKOWANIE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŁUCZYCACH

Data publikacji: 2020-12-21

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy składa serdeczne podziękowania dla  Uczniów i ich Rodziców oraz Grona Pedagogicznego  Szkoły Podstawowej w Łuczycach, za przygotowanie  paczki świątecznej dla podopiecznego naszego Ośrodka. Przekazanych artykułów było bardzo dużo – zarówno spożywczych jak i higienicznych.

Wiemy już, że  przyniosły one wiele radości obdarowanej osobie.

Dziękujemy.

bukiet

PODZIĘKOWANIE DLA KIEROWNICTWA I PRACOWNIKÓW FIRMY LEWIATAN W DOJAZDOWIE

Data publikacji: 2020-12-21

Stowarzyszenie Gmina Aktywna +  oraz   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy  składają  serdeczne podziękowania Kierownictwu i Pracownikom Firmy Lewiatan w Dojazdowie za sporządzenie paczek z artykułami spożywczymi, które zostały przekazane osobom wymagającym wsparcia.

Zapakowanie wszystkich produktów do aż 60 paczek to zadanie wymagające zarówno czasu, jak i nakładu pracy, który Państwo bezinteresownie poświęciliście dla naszych podopiecznych.

Dziękujemy.

bukiet

PODZIĘKOWANIE DLA WŁAŚCICIELI I PRACOWNIKÓW „ZIELONEGO WZGÓRZA”

Data publikacji: 2020-12-21

Stowarzyszenie Gmina Aktywna +  oraz   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy składają   serdeczne podziękowania Właścicielom i Pracownikom  „Zielonego Wzgórza” za przygotowanie paczek z potrawami wigilijnymi dla potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Dziękujemy również za bezinteresowne przekazanie 60  pięknych , różnorodnych i kolorowych stroików świątecznych , którymi zostały udekorowane paczki z cateringiem i które to paczki dzięki stroikom nabrały bardzo eleganckiego, świątecznego charakteru. 

Dziękujemy.

bukiet

PODZIĘKOWANIE DLA SPOŁECZNOŚCI FITNESS KOCMYRZÓW - LUBORZYCA

Data publikacji: 2020-12-14

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy  serdecznie dziękuje  Społeczności Fitness Kocmyrzów – Luborzyca  za przygotowanie Świątecznej Paczki dla  samotnej, starszej, niepełnosprawnej  podopiecznej naszego ośrodka .

Wasze otwarte i wrażliwe serca, pokazały jak  pięknie można się dzielić  z drugim człowiekiem a Świąteczna  Paczka  dostarczyła wiele radości i wzruszeń naszej podopiecznej.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pana Pawła Mazura z Łuczyc,  który przewiózł do podopiecznej  nową  lodówkę zakupioną  w ramach  paczki świątecznej sporządzonej  przez Społeczność Fitness Kocmyrzów- Luborzyca.

 

11111Przekazanie prezentów

MIARĄ TWOJEGO CZŁOWIECZEŃSTWA JEST WIELKOŚĆ TWOJEJ TROSKI O DRUGIEGO CZŁOWIEKA’’ (ksiądz Mieczysław Maliński) PODZIĘKOWANIE DLA KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH Z KOCMYRZOWA.

Data publikacji: 2020-12-14

Stowarzyszenie Gmina Aktywna +  oraz   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy przekazują  serdeczne podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich z Kocmyrzowa  za przygotowanie okolicznościowych kartek świątecznych .

 

Pomysły Pań z KGW na ozdobienie  kartek świątecznych   przeszły nasze oczekiwania.

Każda kartka świąteczna jest  oryginalna i niepowtarzalna.

 

 Kartki  zostaną    dołączone   do paczek świątecznych ,które zostaną  rozwiezione do osób ubogich, samotnych, niepełnosprawnych  w ramach realizacji  „Zadania publicznego  z zakresu pomocy społecznej pod nazwą „Integracyjna wieczerza wigilijna dla osób  ubogich, samotnych ,niepełnosprawnych  w podeszłym wieku, wykluczonych społecznie -  Międzypokoleniowa Wieczerza Wigilijna” .

Zadanie   zostało dofinansowane ze środków Wojewody Małopolskiego”.

11111

PODZIĘKOWANIE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MACIEJOWICACH.

Data publikacji: 2020-12-14

 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy składa serdeczne podziękowania dla  uczniów i ich rodziców oraz grona pedagogicznego  Szkoły Podstawowej

 w Maciejowicach  za przeprowadzenie w tym trudnym  czasie  epidemii  po raz kolejny akcji pt.

 „ HERBATKA DLA SENIORA” .

Pięknie zapakowane przez Państwa herbaty wraz z dołączonymi świątecznymi kartkami z życzeniami   w najbliższych dniach trafią do borykających się z różnorakimi trudnościami seniorów mieszkających w naszej Gminie.

111

PODZIĘKOWANIA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY

Data publikacji: 2020-11-23

 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy w imieniu własnym i obdarowanych osób, dziękuje  zarówno mieszkańcom naszej Gminy jak i sąsiedzkiej  Gminy Słomniki,  za przekazanie za naszym pośrednictwem potrzebującym osobom z naszej gminy przydatnych dla nich -  niezniszczonych a często też nowych artykułów i sprzętów.

Czytaj całość publikacji "PODZIĘKOWANIA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY"

-

W NASZEJ GMINIE MOŻEMY LICZYĆ NA DOBROĆ MIESZKAŃCÓW. PODZIĘKOWANIA.

Data publikacji: 2020-10-21

W naszej gminie jest coraz więcej mieszkańców , którzy chcą bezinteresownie pomagać potrzebującym osobom i za naszym pośrednictwem przekazują innym wiele przydatnych niezniszczonych i nowych rzeczy.

Wszystkim ofiarodawcom składamy w imieniu obdarowanych a także własnym serdeczne podziękowania.

I tak dziękujemy :

- Pani Sylwii Jańczyk i Panu Pawłowi Michalakowi za przekazanie dla potrzebujących dzieci 2 komputerów z oprogramowaniem,

- Pani Dominice Wcisło- Zbroja za przekazanie nowego łóżeczka dla małej dziewczynki,

- Panu Władysławowi Kowalczykowi za przekazanie lodówki i zamrażarki ,

- Stowarzyszeniu Razem dla Pietrzejowic za przekazanie 2 łóżek dla potrzebujących osób.

W NASZEJ GMINIE MOŻEMY LICZYĆ NA DOBROĆ MIESZKAŃCÓW.

PODZIĘKOWANIA

Data publikacji: 2020-10-02

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje Pani Magdalenie Wójcik z Kocmyrzowa, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie komplet mebli pokojowych.

Dziękujemy również Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy za pomoc w przewiezieniu i rozładowaniu mebli.

PODZIĘKOWANIE

Data publikacji: 2020-09-09

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkańce naszej gminy, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie komplet mebli pokojowych. Dziękujemy również Panu Arturowi Kałkus z Łuczyc za pomoc w przewiezieniu i rozładowaniu mebli.

PODZIĘKOWANIEPODZIĘKOWANIEPODZIĘKOWANIE

PODZIĘKOWANIE

Data publikacji: 2020-08-19

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy dziękuje mieszkańce naszej gminy, która za pośrednictwem GOPS przekazała potrzebującej rodzinie komplet mebli pokojowych.

PODZIĘKOWANIEPODZIĘKOWANIEPODZIĘKOWANIE

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA JAKUBA

Data publikacji: 2020-08-19

Informujemy , że w ramach akcji zbierania plastikowych nakrętek dla mieszkającego w naszej gminie 7- letniego Jakuba, nasz Ośrodek przekazał rodzinie chłopca kilka worków pełnych plastikowych nakrętek, które na przestrzeni ostatnich m-cy przynosili do GOPS mieszkańcy gminy.

ZBIERAMY NAKRETKI DLA JAKUBA ZBIERAMY NAKRETKI DLA JAKUBA ZBIERAMY NAKRETKI DLA JAKUBA

PODZIĘKOWANIE

Data publikacji: 2020-07-08

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzyca składa podziękowanie dla 3 Pruskiego Zastępu Harcerzy"Gniazdo" im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps."Pług".
W szczególności dziękujemy druhowi Michałowi Wąs, który zorganizował akcję zbiórki żywności oraz art. higienicznych dla rodziny z Prus, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Serdeczne podziękowania kierujemy też do wszystkich darczyńców, którzy nie pozostali obojętni na potrzeby drugiego człowieka i przyłączyli się do akcji.

Pomóżmy Mateuszowi wygrać walkę z rakiem!

Data publikacji: 2019-12-03

Mateusz, uczeń jednej ze szkół z terenu naszej gminy, dzielnie walczy z guzem mózgu.
My także możemy Mu pomóc dokonując wpłat na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

www.kawalek-nieba.pl/mateusz-kaczor/?fbclid=IwAR16vtU_rHYGMG1btT-9kC-I0LeyIuarcftR1eQugRhi5ggBpJdWSXgDOPA

PODZIĘKOWANIA

Data publikacji: 2019-08-27

GOPS składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom , które bezinteresownie przekazują do Ośrodka używaną , ale w dobrym stanie odzież i obuwie.
Czasami osoby przynoszą też zabawki czy książeczki z których ich dzieci już wyrosły i przestały się nimi bawić.

Czytaj całość publikacji "PODZIĘKOWANIA"

BOJLER ELEKTRYCZNY

Data publikacji: 2019-02-20

Jesteś w trudnej sytuacji materialnej? Nie masz środków finansowych na zakup bojlera elektrycznego?
Możemy wskazać osobę, która bezpłatnie odda ci używany , ale sprawny bojler elektryczny o pojemności 50 l.
Skontaktuj się z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej - tel. 12 387-11-10.

Poszukujemy mebli

Data publikacji: 2019-02-01

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje dla jednej z rodzin korzystających ze wsparcia tut. Ośrodka używanych mebli tj. szaf, 3 łóżek itp.

Osoby zainteresowane bezpłatnym udostępnieniem w/w przedmiotów prosimy o kontakt z tut. GOPS. tel. 12 387-11-10.

PODZIĘKOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW - MAŁA NAKRĘTKA - WIELKA NADZIEJA.

Data publikacji: 2018-09-19

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie - Luborzycy bardzo dziękuje
wszystkim mieszkańcom Gminy, którzy bezinteresownie przynoszą do Ośrodka plastikowe nakrętki.

Zebrane nakrętki zostają przekazywane przez tut. GOPS do Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.
Uzyskany z ich sprzedaży dochód przeznaczany jest na opiekę nad ciężko chorymi ludźmi.
PODZIĘKOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW - MAŁA NAKRĘTKA - WIELKA NADZIEJA.

MIESZKAŃCY POMAGAJĄ

Data publikacji: 2018-02-21

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej dziękuje wszystkim Ofiarodawcom, którzy od wielu miesięcy a czasami nawet od kilku lat pomagają za naszym pośrednictwem mieszkańcom naszej gminy będącym w trudnej sytuacji życiowej.

Serdecznie dziękujemy Ofiarodawcom, którzy niosą pomoc anonimowo - z życzliwości i potrzeby serca.

Oczywiście ofiarodawcy przekazują wszystko zupełnie za darmo , czasami nawet na swój koszt dostarczają potrzebne rzeczy bezpośrednio do naszych podopiecznych.


Czytaj całość publikacji "MIESZKAŃCY POMAGAJĄ"

Oddam bezpłatnie!

Data publikacji: 2015-11-30

Pan Stanisław Krzywdziak, zam. Rawałowice 50 odda bezpłatnie: nową maszynę dziewiarską, maszynę do szycia oraz magiel elektryczny 80 cm.

Czytaj całość publikacji "Oddam bezpłatnie!"

Potrzebna opiekunka do osoby starszej

Data publikacji: 2015-08-07

Mieszkańcy Gminy poszukują chętnych do opieki nad osobami starszymi i chorymi.

Czytaj całość publikacji "Potrzebna opiekunka do osoby starszej"

Tapczan, wersalka, łóżko

Data publikacji: 2015-04-16

Jedna z podopiecznych tut. GOPS , potrzebuje (bezpłatnie) tapczanu, wersalki lub łóżka.

Czytaj całość publikacji "Tapczan, wersalka, łóżko"

Kuchenka gazowa

Data publikacji: 2015-04-02

Jeden z podopiecznych tut. GOPS potrzebuje (bezpłatnie) kuchenki gazowej.

Czytaj całość publikacji "Kuchenka gazowa"

Lodówko - zamrażarka

Data publikacji: 2015-03-06

Pani Katarzyna zamieszkała Wysiołek Luborzycki odda bezpłatnie lodówko - zamrażarkę.

Czytaj całość publikacji "Lodówko - zamrażarka"

Potrzebny kombinezon chłopięcy

Data publikacji: 2015-02-26

Jedna z podopiecznych tut. GOPS, wychowująca kilkumiesięczne dziecko potrzebuje kombinezon zimowy lub przejściowy.

Czytaj całość publikacji "Potrzebny kombinezon chłopięcy"