Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Powrót

WARSZATY DLA RODZICÓW "ABY NASZE DZIECI CZUŁY SIĘ BEZPIECZNIEJ W SIECI". 

Data publikacji: 2022-03-24

W dniu 16 marca bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Goszczy odbyły się dla wszystkich chętnych rodziców z naszej gminy warsztaty pt. "Aby nasze dzieci czuły się bezpieczniej w sieci".  Na spotkaniu zostały omówione między innymi programy i aplikacje, z których najczęściej korzystają dzieci i młodzież. Przedstawione zostały zagrożenia czyhające w Internecie oraz sposoby odpowiedzialnego i skutecznego postępowania w przypadku wystąpienia cyberprzemocy. Udział w warsztacie był bezpłatny.

Warsztaty poprowadziła Pani Aneta Badecka - pedagog, trener z Fundację "Centrum Cyfrowe" w ramach projektu “Spółdzielnia Otwartej Edukacji w bibliotece“, który jest współfinansowany ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

Dziękujemy za współpracę Dyr. Szkoły Podstawowej w Goszczy Pani Marii Pęchalskiej za udostepnienie i przygotowanie sali. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom warsztatów.

 

Rodzice słuchający prowadzącego warsztatyRodzice uczestniczący w spotkaniuZdjęcia przedstawia uczestników spotkaniaZdjęcie przestawia osoby prowadzące warsztaty
Zobacz także: archiwum "Aktualności" (archiwum)...