Aktualności


wsteczWstecz

JESTEŚ OSOBĄ AKTYWNĄ W WIEKU 60+ I CHCESZ POŻYTECZNIE SPĘDZAĆ CZAS ? DOM AKTYWNEGO SENIORA W ŁOSOSKOWICACH CZEKA NA CIEBIE

2019-08-07

Seniorze, spędzasz samotnie czas w domu? Rodzina wychodzi do pracy a ty masz nadmiar czasu wolnego? A może mieszkasz samotnie a chciałbyś poznać nowych ludzi, mieć z kim porozmawiać czy oddać się pasji na którą nigdy wcześniej nie wystarczało ci czasu?
Zapisz się na zajęcia Domu Aktywnego Seniora w Łososkowicach .

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przypomina , że cały czas trwa nabór do powyższej placówki .Pozostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc.

Dom Aktywnego Seniora zapewnia dzienną opiekę i aktywizację Seniorów 60+ od poniedziałku do piątku przez 8 godzin dziennie oferując m.in:

a/ pełne wyżywienie
b/ fizjoterapię
c/ aktywnie spędzony czas pod okiem wykwalifikowanych terapeutów
d/ szkolenia w tym: obsługę komputera, zajęcia taneczne, wyjścia do kina oraz imprezy okolicznościowe.

Uczestnictwo w zajęciach Domu Aktywnego Seniora jest bezpłatne, ale zakwalifikowani do Projektu uczestnicy są zobowiązani do codziennego uczestnictwa w zajęciach !

Jak podaje lider projektu – NZOZ „Madzia” Poradnia Rehabilitacji Leczniczej w Kocmyrzowie 38 - dla osób, które we własnym zakresie nie są w stanie dotrzeć do Domu Aktywnego Seniora przewidziany jest dowóz na zajęcia i odwóz po zakończeniu zajęć.

Formularze rekrutacyjne można pobrać/złożyć w wyżej wymienionej Poradni Rehabilitacji Leczniczej oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy.

Informacje dot. projektu i udziału w zajęciach Domu Aktywnego Seniora można uzyskać pod numerem telefonu: 570 178 025


wsteczWstecz

przejdź do góry...

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy. ul. Jagiellońska 7, 32-010 Luborzyca

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji