Aktualności


wsteczWstecz

V MAŁOPOLSKI KONGRES KOBIET POD HASŁEM PRZEWODNIM - „BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE”

2019-06-10

Małopolski Kongres Kobiet to pierwsze i największe w regionie, apolityczne i niekomercyjne wydarzenie społeczno-kulturalne adresowane do kobiet, które każdego roku przyciąga ponad 1000 uczestniczek (i uczestników) z całej Małopolski i województw ościennych.
Organizowany jest od 2014 roku przez krakowskie Stowarzyszenie „Most Kobiet”, którego misją są działania na rzecz wzajemnego wspierania, inspirowania, aktywizowania, rozwoju i integracji kobiet, poprawy jakości życia oraz zwiększania czynnego udziału kobiet w życiu społecznym, naukowym, kulturalnym, publicznym, etc.

Dzięki wsparciu Partnerów i Sponsorów udział w Kongresie jest bezpłatny, a wszystkie edycje MKK mogły być zorganizowane w prestiżowych lokalizacjach, takich jak Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ICE KRAKÓW Congress Centre, czy Centrum Konferencyjne hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie.

Tegoroczna jubileuszowa V edycja Małopolskiego Kongresu Kobiet odbędzie się 15 czerwca br. w godz. 9.00 do 19.00 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Jak co roku przygotowane zostały ciekawe tematycznie panele, prelekcje, prezentacje, spotkania oraz wiele wydarzeń towarzyszących.

Dotychczasowe cztery Małopolskie Kongresy Kobiet odbywające się w partnerstwie i przy wsparciu Województwa Małopolskiego oraz renomowanych krakowskich uczelni wyższych każdorazowo gromadziły ponad tysiąc uczestniczek i uczestników, wśród których nie brakowało liderek środowisk lokalnych z całego regionu, przedstawicielek świata nauki, biznesu, mediów, polityki, sztuki.

Zarówno organizacja, jak i program merytoryczny czterech zorganizowanych Kongresów oceniane były bardzo wysoko przez naszych gości, zewnętrznych obserwatorów, czy przedstawicieli mediów. Stowarzyszenie Most Kobiet jest przekonane, że także jubileuszowy V Małopolski Kongres Kobiet będzie najważniejszym i największym rangą wydarzeniem społeczno-kulturalnym adresowanym do kobiet w 2019 roku.

Poniżej link do rejestracji i pobrania bezpłatnego biletu:
bit.ly/rejestracja-vmkkŹródło: Stowarzyszenie Most Kobiet


wsteczWstecz

przejdź do góry...

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy. ul. Jagiellońska 7, 32-010 Luborzyca

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji