Aktualności


wsteczWstecz

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

2019-11-29

Konkurs organizowany przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie – Luborzycy w ramach realizowanego Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostki Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”. Projekt „ Aktywnie Przeciw Przemocy” .
W dniu 27 listopada 2019 r. Komisja Konkursowa w składzie:
• Elżbieta Pierwoła, Plastyk Centrum Kultury i Promocji - przewodnicząca komisji ,
• Anna Szymczyk – Sierak , Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii
• Elżbieta Turek, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie – Luborzycy,
• Sylwia Zawalska -Wierzbińska Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Kocmyrzowie- Luborzycy.
• Jadwiga Łach, Radna Gminy Kocmyrzów – Luborzyca,
• sierż. Agnieszka Adamek – przedstawiciel komisariat u Policji w Słomnikach
• sierż. sztab Przemysław Koster , przedstawiciel Komisariatu Policji w Słomnikach

dokonała oceny prac plastycznych, które napłynęły na konkurs plastyczny pt. „Stop przemocy i agresji w szkole” dla dzieci i młodzieży ze szkół naszej Gminy.

W konkursie wzięło udział 108 prac plastycznych ze szkół w: Luborzycy, Kocmyrzowie, Maciejowicach, Karniowie, Goszczy, Goszycach, Pietrzejowicach, Prusach.

• W kategorii I: uczniowie klas I – III szkół podstawowych oceniono 54 prace plastyczne,
• W kategorii II: uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych oceniono 46 prac plastycznych.

• Ze względów formalnych ocenie nie podlegało 8 prac plastycznych.

Przy ocenie prac, Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami:
 zgodność pracy z tematem konkursu,
 samodzielne wykonanie pracy
 oryginalność pracy,
 pomysłowość autorów,
 estetyka pracy
 walory artystyczne.

Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody:

Kategoria I: uczniowie klas I – III szkół podstawowych:
1. Mateusz Gaudyn
2. Emilia Rynczak
3. Franciszek Marzec
Wyróżnienia : Karina Bryndza , Zuzanna Gawryś , Marcelina Wachowska

Kategoria II: uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych:
1. Adam Miętla
2. Amelia Pałetko
3. Lena Ziembla

Wyróżnienia : Martyna Jurek , Weronika Kuczyńska

Komisja wyróżniła również 2 prace nadesłane przez przedszkole w Luborzycy i Goszczy
1. Zuzanna Marzec
2. Jan Stefańczyk , Kacper Nowak



O terminie odebrania przez laureatów nagród rzeczowych
szkoły zostaną powiadomione do 6 grudnia 2019r.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy. Luborzyca 97, 32-010 Luborzyca

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji