Aktualności


wsteczWstecz

SPOTKANIE Z TERAPEUTĄ

2019-11-08

W dniu wczorajszym z inicjatywy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie – Luborzycy odbyło się szkolenie prowadzone przez Wiesława Sokoluka – terapeutę, seksuologa i psychologa. Szkolenie przeznaczone dla nauczycieli i członków Zespołu Interdyscyplinarnego oraz asystentów rodziny z naszej i sąsiednich gmin dotyczyło umiejętności dialogu z młodzieżą w obszarze rozwoju psychoseksualnego i problemów seksualnych.

Szkolenie miało na celu podniesienie kompetencji, zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, pozwalających efektywnie prowadzić z młodzieżą i dziećmi warsztatowe zajęcia z zakresu szeroko rozumianej edukacji seksualnej.
Była to także świetna okazja do nabycia ciekawej i rzetelnej, aktualnej wiedzy na temat seksualności młodego człowieka. Uczestnicy spotkania mogli również nabyć praktyczne umiejętności w zakresie: swobodnego mówienia o seksualności dzieci i młodzieży, efektywnego prowadzenia zajęć z dziećmi oraz radzenia sobie podczas zajęć z edukacji seksualnej z trudnymi sytuacjami.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy. ul. Jagiellońska 7, 32-010 Luborzyca

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji