Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Powrót

JESZCZE ZAŚWIECI SŁOŃCE , BO DOBRO JEST W MAŁOPOLSCE STOP KORONAWIRUSOWI !

Data publikacji: 2020-08-10

Chciałbyś poczuć się jak bohater, który ratuje sobie i innym życie?
Wiedzieć, że masz wpływ na to, że inni dzięki Tobie czują się bezpiecznie ?

To proste. Wystarczy, że założysz maseczkę, zachowasz dystans społeczny, będziesz często myć i dezynfekować ręce!
Tylko tyle i aż tyle!
Tych kilka prostych zasad zmniejsza ryzyko zarażenia się wirusem wywołanym COVID-19! Respektowanie tych zaleceń świadczy o naszej solidarności i współodpowiedzialności za nas wszystkich. To naprawdę niewiele by chronić siebie i bliskich.
Stosujmy się do niezbędnych zaleceń i wskazówek Głównego Inspektora Sanitarnego i pokażmy w ten sposób, że w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach jesteśmy razem, bo razem wszyscy damy radę, przejdźmy przez to razem.
Pamiętajmy, jeszcze zaświeci słońce, bo Dobro jest w Małopolsce.
Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i teraz w szczególny sposób potrzebujemy dowodów na ludzką solidarność i wsparcie.
Kampania Województwa Małopolskiego Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi! jest odpowiedzią na te potrzeby.
Chcemy zjednoczyć siły i pokazać, że wszyscy razem możemy więcej!
Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań, aby zaopatrzyć małopolskie szpitale w niezbędny sprzęt i środki ochrony osobistej, tak aby wszyscy mogli pracować nie narażając swojego zdrowia i życia. Do walki z koronawirusem i jego następstwami gospodarczymi nasz region przygotował Małopolską Tarczę Antykryzysową, w ramach której działają 4 pakiety: medyczny, przedsiębiorczości, płynności finansowej i społeczny. Wprowadzono również szereg innych rozwiązań, które powinny pomóc w tych trudnych dla nas czasach.
W ramach kampanii chcemy również połączyć tych, którzy są w stanie zaoferować swoją pomoc z tymi, którzy jej potrzebują.
W tym celu przygotowujemy specjalny Bank Ofert, gdzie można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy czy stowarzyszenia z Małopolski.
Dodatkowo wspieramy Małopolskich producentów żywności i gorąco zachęcamy do kupowania ich produktów.

Liczą się wszystkie, nawet te drobne przejawy solidarności. Wiemy, że najlepszym sposobem na powstrzymanie wirusa wywołanego COVID-19 jest izolacja. Ale izolacja nie oznacza pozbawiania nas poczucia bycia razem! Dlatego w naszej kampanii podkreślamy: przejdźmy przez to razem, wszyscy bez wyjątku stosujmy się do wytycznych, wszyscy bądźmy za siebie odpowiedzialni.

Więcej o społeczno-edukacyjnej kampanii Województwa Małopolskiego Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi! przeczytasz :
https://www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolscestopkoronawirusowi
źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskkiego
JESZCZE  ZAŚWIECI  SŁOŃCE ,  BO DOBRO  JEST  W  MAŁOPOLSCE  STOP  KORONAWIRUSOWI !
Zobacz także: archiwum "Aktualności" (archiwum)...