Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Powrót

BEZPŁATNE PROGRAMY PROMOCJI ZDROWIA

Data publikacji: 2021-07-02

Informacja  Małopolskiego Ośrodka Medycyny  Pracy

Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych programach promocji zdrowia – dla  pracodawców z terenu województwa małopolskiego.

 

W poniższym załączniku  przedstawiamy opis dostępnych programów promocji zdrowia realizowanych przez Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy oraz wzór prośby o nawiązanie współpracy (szkolenia są dedykowane dla pracodawców z terenu województwa małopolskiego).

Każda z Jednostek zainteresowana odbyciem szkolenia powinna wypełnić i przesłać wskazany wzór (może być w formie mailowej) z uwzględnieniem wybranych tematów programów promocji zdrowia oraz liczbą osób zgłaszających chęć uczestnictwa.

Oczekiwana minimalna liczba uczestników podczas szkolenia to 10 osób. Istnieje możliwość łączenia wykładu dla kilku Jednostek. W chwili obecnej przewidujemy formę zdalną wykładów. Za przeprowadzony program promocji zdrowia odbiorca nie ponosi kosztów, wymagane jest jedynie po jego odbyciu przesłanie potwierdzenia ze wskazaniem ilości osób uczestniczących.

Po otrzymaniu prośby o współpracę otrzymacie Państwo propozycję terminów szkoleń (do uzgodnienia).

Dział Szkoleń i Promocji Zdrowia
Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy
ul. Zygmuna Augusta 1
31-504 Kraków
te. 12/4242011

Załączniki:

  1. wzór porozumienia (plik odt 6KB)
  2. Oferta szkoleń (plik docx 16KB)

Zobacz także: archiwum "Aktualności" (archiwum)...