Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Powrót

„OCALENI” - PROGRAM KTÓRY WARTO OBEJRZEĆ

Data publikacji: 2021-05-24

W  bogatej ofercie programów telewizyjnych, seriali, filmów, programów rozrywkowych i mnóstwa innych pozycji – czasami bardziej wartościowych , czasami mniej  - warto dostrzec i obejrzeć program :”Ocaleni” .

 Program , który wielu może dać tak potrzebną im nadzieję – że nie wszystko w ich życiu jest stracone, że zawsze mają szansę zostać „ocalonymi” .

 

 „Ocaleni” to program produkcji  Telewizji Polskiej , który zadebiutował na antenie w 2018 r . Program bardzo poruszający  – wywołujący u widza refleksję, wzruszenie, a czasami zadumę nad skomplikowanym ludzkim życiem.

 

 Gośćmi prowadzącego – Rafała Porzezińskiego są osoby, które doświadczyły  życia w uzależnieniu, ale wygrały walkę z nałogiem.

 

Zaproszeni goście, osoby znane ale i anonimowe, dzielą się swoimi wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem i sposobami jego  przezwyciężenia.

W programie wypowiadają się również ich krewni a także lekarze i terapeuci.

 

Bohaterowie opowiadają widzom swoje zawiłe, pełne dramatów historie, odzwierciedlone w konkretnym materiale filmowym.

Zdradzają też motywy, które skłoniły ich do podjęcia próby życia wolnego od uzależnień.

 

Najważniejszy w życiu każdego „ocalonego” był punkt zwrotny w którym zmieniło się ich życie. Byli alkoholicy lub uzależnieni od innych nałogów czy używek opowiadają, jak wyglądała droga, która doprowadziła ich do wolności.

 

Program  „Ocaleni” w którym pokazane są prawdziwe historie ludzi, którzy przeżyli piekło uzależnienia, przeżywali walkę z nałogiem a  w którymś momencie życia osiągnęli wyzwolenie - daje innym nadzieję ,że dokąd człowiek żyje ,zawsze może podjąć  walkę .i zostać „ocalonym”

 

Więcej o „Ocalonych”  można znaleźć w poniższych linkach:

 

https://www.faceboook.com/OcaleniTVP

 

https://ocaleni.info/o-nas/

 

https://vod.tvp.pl/website/ocaleni,36487103


Zobacz także: archiwum "Aktualności" (archiwum)...