Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Powrót

TELEWIZYJNE PROGRAMY DLA SENIORÓW

Data publikacji: 2021-04-21

KWADRANS  SENIORA

Kwadrans Seniora to program telewizyjny realizowany wspólnie z Małopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ i Telewizją Polską, Oddziałem w Krakowie.

 Program jest skierowany do seniorów, poruszane są  w nim ważne i interesujące tematy związane ze zdrowiem seniorów, profilaktyką zdrowotną, prawami pacjentami, nowościami, które oferuje NFZ.  

Dzięki programowi seniorzy mogą dowiedzieć się, jakie usługi medyczne przysługują im w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, jakie są ich szczególne uprawnienia, a przede wszystkim, jak zdrowo żyć, o czym mówią zaproszeni do studia specjaliści.

ZDROWIE  DLA  CIEBIE

Zdrowie dla Ciebie to program telewizyjny realizowany przez Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie wspólnie z Telewizją Polską, Oddziałem w Krakowie. Program jest skierowany do wszystkim Małopolan poruszane są w nim ważne i interesujące tematy związane ze zdrowiem, profilaktyką, prawami pacjentami, nowościami, które oferuje NFZ.  

Dzięki programowi wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, jak zmienić swoje nawyki na zdrowsze, zmniejszyć ryzyko rozwoju groźnych chorób oraz poprawić jakość i długość życia.

Źródło: NFZ – Oddział Małopolski

 


Zobacz także: archiwum "Aktualności" (archiwum)...