Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Powrót

DOSTARCZANIE PACZEK ŻYWNOŚCIOWYCH DLA OSÓB POTRZEBUJĄCYCH JUŻ NA FINISZU

Data publikacji: 2021-04-15

logo wojewoda malopolski aktywna gmina gops kocmyrzow-luborzyca

Jak już wcześniej informowaliśmy, środki finansowe uzyskane z pozytywnie rozpatrzonego wniosku konkursowego, który złożyła do Wojewody Małopolskiego Gmina Aktywna+  we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej  pozwoliły na  przyjście z pomocą żywnościową  kilkudziesięciu potrzebującym mieszkańcom gminy.

Ze względu na trudny czas pandemii i wynikające z niej ograniczenia  w tym formalności związane z procedurą konkursową,  a także z uwagi na dużą ilość osób objętych wsparciem, czas realizacji zadania uległ wydłużeniu i  obecnie pracownicy socjalni dowożą  ostatnie paczki osobom potrzebującym.

Do każdej paczki  GOPS dołożył jeszcze po kilka jednorazowych maseczek, które w okresie covida z pewnością się przydadzą.

 

Dobrej jakości potrawy (zapakowane próżniowo) i produkty żywnościowe  w czasie, gdy  duża część osób obdarowanych rzadko wychodzi z domu – są  dla nich znaczącą pomocą a  i dużą radością, że  w tym trwającym nadal, bo aż do uroczystości Zesłania Ducha Świętego – (23 maja ) okresie wielkanocnym mogą liczyć na wsparcie, pamięć i życzliwość drugiego człowieka.

 

 

Zadanie publiczne z zakresu pomocy społecznej  pod nazwą "Świąteczne paczki niosące dobro" realizowane przesz Stowarzyszenie "Gmina Aktywna+", zostało dofinansowane ze środków Wojewody  Małopolskiego.

1111111paczkapaczkapaczkapaczkapaczkapaczka
Zobacz także: archiwum "Aktualności" (archiwum)...