Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy

Powrót

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Data publikacji: 2020-11-26

Konkurs organizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie – Luborzycy w ramach realizowanego Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostki Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy  w Rodzinie” edycja 2020.  Projekt „Rodzina wolna od przemocy" .

W dniu 25 listopada 2020 r. Komisja Konkursowa w składzie:

  • Elżbieta Pierwoła, plastyk Centrum Kultury i Promocji - przewodnicząca komisji,
  • Elżbieta Turek, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie – Luborzycy,
  • Jadwiga Łach, Radna  Gminy Kocmyrzów – Luborzyca,
  • st.asp. Maciej Lejdy  – przedstawiciel Komisariat u Policji w Słomnikach, kierownik rewiru dzielnicowych
  • Sylwia Zawalska -Wierzbińska Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Kocmyrzowie- Luborzycy.

dokonała oceny prac plastycznych, które napłynęły na konkurs plastyczny

 „Stop przemocy w rodzinie”

dla dzieci i młodzieży ze szkół naszej Gminy.

W konkursie wzięło udział 46 prac plastycznych  ze szkół w: Luborzycy, Łuczycach, Kocmyrzowie, Maciejowicach, Karniowie, Goszczy, Goszycach, Pietrzejowicach, Prusach.

  • W kategorii I: uczniowie klas I – III szkół podstawowych oceniono   24 prace plastyczne,
  • W kategorii II: uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych oceniono 22  prace plastyczne.

Przy ocenie prac, Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami:

  •     zgodność pracy z tematem konkursu,
  •     samodzielne wykonanie pracy
  •     oryginalność pracy,
  •     pomysłowość autorów,
  •     estetyka pracy
  •     walory artystyczne.

 

Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody:

 

Kategoria I: uczniowie klas I – III szkół podstawowych:

  1. Gabriela Pazdańska -  Szkoła Podstawowa w Kocmyrzowie
  2. Wiktor Mazurek – Szkoła Podstawowa  w  Goszczy
  3. Mikołaj Paos – Szkoła Podstawowa w Prusach

Kategoria II: uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych:

  1. Anna Leszczyńska  – Szkoła Podstawowa w Goszczy
  2. Oliwia Stefańczyk – Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach
  3. Michał Nowak – Szkoła Podstawowa w Karniowie

 

O terminie odebrania  nagród  rzeczowych laureaci  oraz

 Szkoły   zostaną powiadomieni  do 30 listopada  2020r.

 


Zobacz także: archiwum "Aktualności" (archiwum)...